• Grudzień 2023

• Mikołajkowy turniej gier na 3 przerwach w sali informatycznej🎅Chętni uczniowie z klas 3-8 zmierzyli się w Stumble Guys . To świetna gra wieloosobowa dla maksymalnie 32 graczy online. Bieganie, potykanie się, spadanie, skakanie i wygrywanie jeszcze nigdy nie było tak zabawne! Zapraszam uczniów naszej szkoły na turniej gier w każdą środę do pracowni komputerowej po 4,5 i 6 godzinie lekcyjnej😊❤️🥰

Wykonanie stroików bożonarodzeniowych na zajęciach plastycznych i technicznych przez uczniów klas 4, 5 i 6 – 12.2023r. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia uczniów klasy 4,5 i 6 wprowadziły ozdoby świąteczne, które prezentowane były podczas kiermaszu bożonarodzeniowego 12.12.2023r. Dzieci pod kierunkiem nauczyciela Anny Perzyńskiej z wielkim zaangażowaniem tworzyły własne stroiki bożonarodzeniowe. Ileż przy tym było radości, śmiechu, zabawy i współpracy. Wszyscy wzajemnie współpracowali ze sobą, doradzali się, przelewali swoje pomysły i marzenia. Dzięki takiemu zaangażowaniu ze strony dzieci powstały magiczne stroiki.

Ozdabianie pierniczków przez klasy 4,5 i 6 – 12.2023r. Przedświąteczna atmosfera sprawiła, że uczniowie z klas 4,5 i 6 dekorowali w szkole pierniki, a korzennych zapach, przywołujący najmilsze wspomnienia świąteczne, unosił się wszędzie. Upieczone już pierniczki dekorowały jadalnymi ozdobami i kolorowym lukrem. Oczywiście skosztowanie własnoręcznie wykonanych, pachnących pierniczków było największą przyjemnością. Dekorowanie pierniczków bardzo się dzieciom podobało i wprowadziło je w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Kolejne wypieki już za rok.

Jasełka – wykorzystanie aparatu w czasie przedstawienia – 12.12.2023r.