• Luty 2024

• Sztuczna inteligencja na zajęciach informatycznych wśród uczniów klas 4 i 5. AI (sztuczna inteligencja) kreatywny program do rozwijania wyobraźni. Uczniowie klas 4 i 5 rysowali na ekranie. Dzięki zaangażowaniu uczniów powstały świetne pracę. Kolejne zajęcia już niebawem. O to wyniki naszej pracy.

Dzień Bezpiecznego Internetu – 2/24 Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku i tradycyjnie obchodzony jest w lutym. Celem inicjatywy jest podniesienie świadomości na temat bezpieczniejszego i lepszego Internetu dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. W naszej szkole odbyły się różne konkursy tematyczne np. krótkie testy wiedzy, kodowanie, turniej gier, rozwiązywanie krzyżówek. Najbardziej uczniom przypadło zadanie, które polegało na zalezieniu w naszej szkole na każdym piętrze pytań i wybranie jednej prawidłowej odpowiedzi.

Otwórz zdjęcieOtwórz zdjęcie

Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie  Otwórz zdjęcieOtwórz zdjęcie